Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

O nás

Vážení priatelia,
dovoľujeme si Vám predstaviť  naše rekreačné zariadenie, ktoré sa nachádza v jednej z malebných dolín Štiavnických vrchov. Je lokalizované v blízkosti kúpeľov Sklené Teplice s dobrým prístupom z hlavného ťahu na Banskú Štiavnicu.
Rekreačné zariadenie sa skladá z dvoch chát vzájomne prepojených veľkým koridorom a piatich samostatných zrubových chatiek. Vykurovanie je zabezpečené elektrickými konvektormi (krbom). Chaty sú kombinovanej konštrukcie – prízemie murované, nadzemné podlažia drevené.
V hlavnej dvojposchodovej chate sa na prízemí nachádza kuchyňa s jedálňou a bufetom, dvoma spoločnými kúpeľňami so sprchou. Na prvom poschodí je spoločenská miestnosť, dve spoločné kúpeľne s WC a šesť izieb s 3+1 lôžkami. Na druhom poschodí sú dve spoločné kúpeľne s WC a osem izieb s 3+(1) lôžkami - spolu 40+(10).
Spojovací koridor je vhodný na rôzne spoločenské aktivity i za nepriaznivého počasia.
V druhej – menšej chate sú na prízemí WC a dve kúpeľne so sprchami. Na prvom poschodí sú dve kúpeľne s WC a štyri izby s 2+(1) lôžkami. Na druhom poschodí sú dve kúpeľne s WC a šesť izieb s 2+(1) lôžkami – spolu 20+(5).
V zrubových chatkách je WC, umývadlo s teplou vodou a 4 +(1) lôžka. Chatky nie sú vykurované.
Pri chatách sa nachádza futbalové ihrisko, veľký zatrávnený priestor na rôzne aktivity a malé detské ihrisko. Areál je obklopený listnatým lesom, ktorý je veľmi dobre prístupný na kratšie i dlhšie vychádzky a rôzne hry.
Prezentované zariadenie je svojou konštrukciou i polohou ideálne pre školy v prírode, letné tábory, zážitkové a víkendové aktivity, školenia, stretnutia i rodinné akcie.
Pre spestrenie pobytu uvádzame možnosti návštevy množstva kultúrnych pamiatok a historických zaujímavostí v okolí, náučné geologicko - prírodovedné vychádzky, kone, kúpanie v termálnom kúpalisku, kúpeľné procedúry a iné.  Na základe požiadavky našich klientov radi zabezpečíme odborné prednášky zo zoológie, dendrológie, ornitológie, geológie, geografie, lesnú pedagogiku, ukážeme skryté krásy Štiavnických vrchov a zabezpečíme vodnú turistiku na rieke Hron.
Ak Vás naša ponuka zaujala, ozvite sa. Zodpovieme otázky, prekonzultujeme nejasnosti a vytvoríme primerané podmienky pre Vaše potreby.

Kontaktujte nás na č.t. 0905 271 929, alebo na  mouton@pobox.sk

 

 
 

Commodum, s.r.o, Hurbanova 258/6, 972 71 Nováky

Ing. Jaroslav Baran – konateľ spoločnosti


TOPlist